השקעות נדל"ן ללא הון עצמי - נקודת זינוק

השקעות נדל"ן ללא הון עצמי – האם זה בכלל אפשרי?!

רוצים לבצע השקעות נדל"ן ללא הון עצמי? זה נראה לכם לא הגיוני בעליל? האמת שאתם צודקים! לא ניתן לבצע השקעות נדל"ן כרכישת דירה להשקעה ללא הון עצמי. אך, יש דרך עוקפת בה אתם יכולים לעלות לעמדת זינוק גם מבלי שיהיה לכם הון עצמי לצורך ביצוע השקעה בנכסי נדל"ן..

הסבר קצר על השקעות נדל"ן ללא הון עצמי:

כאשר מדברים על השקעה בנדל"ן ללא הון עצמי, מתכוונים לכך שאנו לא צריכים להשתעבד לבנק בנטילת הלוואת משכנתא או מינוף נכסים קיימים. למרות האמור, עדיין יהיה עלינו להכניס יד לכיס ולהשקיע סכומי כסף משתנים בהתאם למורכבות וגודל העסקה שבעניין.

יש מגוון שיטות בהם ניתן להשקיע בנדל"ן ללא הון עצמי. במאמר זה נציג את השיטה הפופולרית ביותר. כן, השיטה שמלמדים בכל הקורסים והסדנאות במכללה זו ובמכללות אחרות:

איך משקיעים ללא הון עצמי:

להלן, חמשת השלבים שיש לעבור בכדי לבצע השקעות נדל"ן עם מינימום הון עצמי:

  1. צוברים חיסכון של כמה עשרות אלפי שקלים.
  2. מאתרים נכסים מתאימים שיאפשרו השבחה.
  3. רוכשים מבעל הנכס אופציה למכירת הנכס במחיר קבוע.
  4. משביחים את הנכס כדי לייקר את ערכו באופן מהיר.
  5. מוכרים את הנכס בעבור בעל הבית תוך גריפת רווח.

זה נראה פשוט?

אז זהו שזה לא כל כך פשוט. מדובר בשיטה שעובדת רק כאשר שוק הנדל"ן נמצא בעלייה, זו שיטה שעובדת רק כאשר אנו מבינים טוב טוב מהו ערך הנכס בשוק, מהם השיפוצים הנדרשים לשם השבחה מהירה ומקסימום תשואה ועוד שלל פרמטרים קטנים וחמקמקים שיש להכיר טרם כניסתנו לשוק זה.

שמות נוספים לעסקאות אלו:

  • עסקאות פליפ בנדל"ן.
  • עסקאות אקזיט בנדל"ן.
  • עסקאות השבחה בנדל"ן.

כפי שניתן להבין, אנו לא באמת רוכשים נכס מקרקעין במיליוני שקלים. במקום זאת, אנו רוכשים זכויות ייצוג ומכירה במחיר מסוים (להלן, אופציה) ובעזרת השבחה מהירה, מביאים למכירה מהירה תוך גריפת רווח נאה לכיסנו.

איך לומדים לבצע השקעות נדל"ן ללא הון עצמי?

כאמור, יש שיטות רבות להשקיע בנדל"ן גם ללא הון עצמי. במכללת יזמות נדל"ן, יש 2 קורסים מתאימים בהם ניתן לרכוש את הכלים החשובים לביצוע עסקאות מסוגים אלו ואחרים. אנו ממליצים לכם להיכנס ולקרוא את הסיליבוס של הקורסים הבאים:

בהצלחה


התייעץ עם יועץ לימודים במכללה ותזכה למידע נוסף בחינם!: