מחירי קורסים בנדלן - מרצה בשיעור

מה העלות של קורס נדל"ן? הצגת טווח מחירי קורסים בנדל"ן.

רוצים לפתוח בקריירה בנדל"ן? רוצים ללמוד להיות אנשי מקצוע בשוק רותח ורווחי במיוחד? יש שלל קורסים בנדל"ן שכדאי לבחון. במאמר זה אנו לא מתייחסים לתוכן הקורסים ואו לערך שהן יוצרות עבורכם. אלא נתייחס רק לטווחי המחירים בהם ניתן למצוא את הקורסים השונים.

להלן מחירי קורסים בנדל"ן:

בישראל פועלות כעשרה מכללות מוסדרות שמעבירות קורסים בנדל"ן. לצדן של מכללות אלו, פועלות גם רשתות תיווך וחברות פרטיות שמכשירות עובדים למסגרת שהן מציעות. לכן, טווחי מחירים בקורסים בנדל"ן יכולים וצפויים להיות גדולים למדי. זאת בהתאם לרמת המקצועיות, מספר המפגשים ושיטת הלימוד.

עלות קורס תיווך נדל"ן:
  • טווח מחיר קורס תיווך נדל"ן: 6,500 – 800 ש"ח.

טווח המחירים בקורסים לתיווך נדל"ן גבוהים במיוחד. יש את הקצה הנמוך שמציע בעיקר הכוונה וליווי בתהליך הלמידה של החומר לקראת מבחן המתווכים. יש את ממוצע המחירים שמוצע על ידי רשתות תיווך שמעוניינות למשוך עובדים נוספים לרשת ויש את מוסדות הלימוד המקצועיים שמעניקים הכשרה מקיפה ומקצועית שדורשים סכומים גבוהים יותר.

עלות קורס יזמות נדל"ן:
  • טווח מחיר קורס יזמות נדל"ן: 10,500 – 4,500 ש"ח.

קורסים ליזמות נדל"ן נחלקים בהתאם לרמת המומחיות של המרצים והמכללות בישראל. קורס מקצועי של יזמות נדל"ן צפוי להכשיר את הסטודנטים ליציאה לעצמאות ביזמות ולכן יש משמעות להשקעה הנדרשת ולכן כדאי לפנות דווקא למוסדות הלימוד המעט יותר יקרים אך שיציידו אתכם בידע הרלוונטי והנכון עבורכם.

עלות קורס שיווק נדל"ן:
  • טווח מחיר קורס שיווק נדל"ן: 13,000 – 6,500 ש"ח

קורסים לשיווק נדל"ן מבוקשים מאוד בשנים האחרונות. עוד ועוד מתווכים ואנשי שיווק מבינים שעליהם לשלב ידע ולעלות לשלב הבא. תיווך ושיווק בעסקאות מקרקעין גדולות כדוגמת שיווק פרויקטים בנדל"ן צפוי להיות שינוי מרענן ורווחי במיוחד וככל שהביקושים גדלים, מחירי ההשתתפות בקורסים אלו מזנקים.

עלות קורס השקעות בנדל"ן:
  • טווח מחיר קורס השקעות נדל"ן: 10,500 – 4,500 ש"ח.

קורסים המנחים איך להשקיע בנדל"ן מתאימים בעיקר לבעלי ממון שרוצים לנצל את כספכם בצורה המיטבית אך בכוחות עצמם. כמו ביזמות נדל"ן, גם קורסים להשקעות נדל"ן מחייבים מקצועיות גבוהה ומענה על הצרכים האישיים שלכם כמשקיעים. לא מומלץ להתקמצן על הקורס כאשר יש משמעות כה גבוהה לנלמד בו.


התייעץ עם יועץ לימודים במכללה ותזכה למידע נוסף בחינם!:


השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תוצג.