איך להשקיע בנדל"ן - כסף להשקעה

איך להשקיע בנדל"ן ללא הון עצמי גבוהה ובלי סיכון גדול מידי?

רוצה לדעת איך להשקיע בנדל"ן גם ללא הון עצמי? רוצה להבין איך עושים זאת גם ללא סיכון גדול מידי? במאמר זה אנו סוקרים בקצרה כמה אפשרויות בהם נשקיע בנדל"ן באופן ישיר או עקיף אך נעשה זאת ללא הון עצמי של מאות אלפי שקלים.

איך להשקיע בנדל"ן ללא הון עצמי

בוודאי שמעתם על אפשרויות השקעה מגוונים. ייתכן מאוד שראיתם פרסומות בפייסבוק על כך שניתן לבצע השקעות נדל"ן ללא הון עצמי. אנו רוצים להסביר לכם איך זה עובד. איך ייתכן שאדם צעיר עם הון עצמי קטן של עשרות אלפי שקלים בודדים מגיע להחזיק בנכסי נדל"ן בבעלותו בטווח הארוך. כדי להסביר נושא מורכב זה, יש לעבור קורס השקעות נדל"ן. קורס מסודר בו עוברים על התהליכים בפירוט רב, אך לבינתיים אנו נציג את הרעיון הכללי לשם המחשת האפשרויות שעומדות לרשותנו..

להלן 3 דרכים בהם ניתן להשקיע בנדל"ן ללא הון עצמי:

  1. מינוף דירה קיימת של הורים ואו בני משפחה.
  2. נטילת הלוואה בערבות מדינה ושילובה עם משכנתא.
  3. רכישת אופציות מכירה מבעלי דירות ויצירת רווח.

ככל הנראה שלא הבנתם על מה אנו מדברים. זה בסדר. נעבור כעת על הדרכים הללו ונסביר אודותיהם בקצרה:

1. מינוף דירה קיימת של הורים ואו בני משפחה:

אין לכם חסכונות, אין לכם הון עצמי, זה ממש לא נורא. ניתן להיעזר בנכסי נדל"ן של הורים כמקפצה לקבלת יתרת הסכום שנדרש לכם כהלוואת משכנתא. איך זה עובד: הבנקים בישראל מוגבלים ביכולתם להעניק מימון לדירה ללא הצגת הון עצמי מספק. לעומת זאת, במידה ותעמידו לטובת הבנק נכס קיים כמשכון, הרי שתוכלו לקבל תמורתו הלוואה בגובה עד 50% מערכו. המשמעות היא, שאתם יכולים לקחת 2 הלוואות משכנתא על סך 100% מערך הנכס להשקעה ולעמוד בהחזרי ההלוואה בעזרת שכר הדירה המתקבל..

2. נטילת הלוואה בערבות מדינה ושילובה עם משכנתא:

בעלי עסק קטן ובינוני? יכולים להפעיל את העסק מהבית בו אתם מתגוררים? הרי לכם אפשרות מימון ייחודית וזולה להשגת ההון העצמי ההתחלתי להשקעות נדל"ן. כל שעליכם לעשות, לבנות תכנית עסקית המסבירה איך רכישת נכס מקרקעין צפוי לסייע לעסק שלכם בעתיד ובכך תוכלו לקבל הלוואה בערבות מדינה. את יתרת הסכום הנדרש לכם תוכלו לקבל על ידי נטילת הלוואת משכנתא רגילה בתנאי שוק מוכרים וידועים מראש.

3. רכישת אופציות מכירה מבעלי דירות ויצירת רווח:

אין לכם הון עצמי, אין לכם רצון למשכן את החיים? צודקים! ניתן לעשות עסקים בנדל"ן על בסיס נכסי נדל"ן של אחרים.. מה שאנו עושים די פשוט, אנו מחפשים נכס שעומד למכירה ומבקשים מבעל הנכס לרכוש ממנו זכות למכור את הנכס במחיר מוסכם בתמורה לסכום כסף מתאים. לאחר מכן, ביכולתכם להשקיע מעט כסף בהשבחת הנכס והעמדתו למכירה במחיר גבוהה יותר כך שכאשר תמכרו את הנכס, תיהנו מהפער בין הסכום שביקש בעל הדירה והסכום ששילם הרוכש בפועל..

אילו מספר דוגמאות פשוטות, כמובן שיש אפשרויות רבות אחרות..

בהצלחה


התייעץ עם יועץ לימודים במכללה ותזכה למידע נוסף בחינם!: