יזמות נדלן איך להתחיל - בניינים בלילה

איך הופכים ליזם נדל"ן? – איך להתחיל יזמות נדל"ן!

כאשר מדברים על יזמות נדל"ן, יש להבין שמדובר בתחום רחב מאוד של פעילות. ישנם יזמי נדל"ן קטנים ולצדם יזמי נדל"ן גדולים. אך, ניתן לבחון את יזמי הנדל"ן לפי רמת פעילותם. ניתן לחלק את עולם יזמות הנדל"ן לשלושה רבדים:

  1. יזם נדל"ן אינדיבידואלי – יזם נדל"ן שמבצע עסקאות קטנות ואישיות לביתו.
  2. יזם נדל"ן במרחב העירוני – יזם נדל"ן שפועל בתחומי עירו במגוון יזמויות.
  3. יזם נדל"ן במרחב הארצי – יזם נדל"ן בקנה מידה ארצי (חברת ענק).

כאשר שואלים איך להתחיל ללמוד יזמות נדל"ן, חשוב מאוד לענות בראש ובראשונה שמדובר בהליך ארוך אשר מורכב משלבים. בתחילה עוסקים ביזמות מינימלית, צוברים ניסיון ורק לאחר מכן שניתן להתחיל לשחק במגרש של הגדולים ולהבין היכן נמצאות ההזדמנויות הגדולות והמשתלמות ביותר.

איך הופכים ליזמי נדל"ן?

לפני שיוצאים לדרך ועונים על השאלה איך להתחיל יזמות נדל"ן, עלינו להבין מהו מבנה אישיותם של יזמי הנדל"ן. יזם נדל"ן מצליח יהיה אדם בעל התכונות הבאות:

  1. אדם בעל חוש עסקי טוב.
  2. אדם בעל יכולת תקשורת טובה.
  3. אדם שמכיר ולמד את רזי המקצוע.
  4. אדם בעל יצירתיות טובה.

לעתים קרובות, האדם עם הידע והחוש העסקי אינו יצירתי למדי. או לחלופין, האדם היצירתי אינו בעל חוש עסקי מבורך. במקרים אלו, מומלץ לאחד כוחות יחד עם איש מקצוע שמשלים אתכם ומביא אתכם לידי השלמת התכונות שנדרשות בכדי להצליח בענף הנדל"ן בכלל ובתחום יזמות הנדל"ן בפרט.

לאחר שביררנו כל אילו, ניתן לצאת לדרך וללמוד את המקצוע:

קורס יזמות נדל"ן

יזמים שמאמינים בעצמם ישמחו לדעת שניתן ללמוד את החלקים הטכניים ואת סדר הפעולות הנדרשות בכדי להגיע למעמד של יזם נדל"ן. במסגרת קורס יזמות נדל"ן שאנו מעבירים במכללה ואשר מועבר במתכונת שונה במכללות נוספות, ניתן להכיר את רזי המקצוע ולקבל חשיפה מהותית אל עולמם של יזמי הנדל"ן בישראל. במסגרת הקורס, מבינים איך לזהות הזדמנויות לצד סיכונים, איך מתקדמים נכון ומסודר ונמנעים מטעויות שימוטטו אתכם כלכלית. ועוד שלל רחב של תכנים חשובים שימסרו על ידי עורכי דין, שמאים, מומחי משא ומתן וכולן יחד יוצרות עבורכם תשתית ראויה לצאת לדרך ולהיקרא יזמי נדל"ן.


התייעץ עם יועץ לימודים במכללה ותזכה למידע נוסף בחינם!: