לימודי יזמות נדל"ן - בניינים יפים

לימודי יזמות נדל"ן: למה בכלל צריך קורס כדי להפוך ליזם נדל"ן?

שוקלים לימודי יזמות נדל"ן? לא מבינים מה המשמעות של לימודי יזמות נדל"ן? מאמר זה נכתב ממש בשבילכם. אנו ננסה לסקור כמה שאלות חשובות שיעזרו לכם לקבל החלטות בעד או נגד הבחירה בלימודי נדל"ן בכלל ולימודי יזמות בפרט. השאלות עליהן נרצה לענות:

  1. מי מתאים לעסוק ביזמות נדל"ן?
  2. האם יש לימודים אקדמיים להכנה לשוק הנדל"ן?
  3. האם לימודי יזמות נדל"ן אכן יעזרו לנו בשטח?
  4. איך נראים ומה לומדים בכיתת לימוד על יזמות נדל"ן?

רוצים לקבל תשובות על שאלות אלו? המשיכו לקרוא:

1. מי מתאים לעסוק ביזמות נדל"ן?

שאלה מצוינת! לא כל אדם מתאים לעסוק ביזמות נדל"ן. בראש ובראשונה על יזמי נדל"ן להיות אנשים שיכולים להתמודד עם חיים עצמאים (לא כשכירים המקבלים הוראות..). אך חשוב מכך, כדי להיות יזם נדל"ן מצליח, יהיה עליכם להיות אנשים עם תכונות מאוד חשובות:

  1. יצירתיות
  2. חוש עסקי
  3. ידיים טובות

במידה ואתם מרגישים שביכולתכם להתמודד עם שוק הנדל"ן, במידה ואתם חושבים שאתם מתאימים, בוודאי תרצו להמשיך לקרוא את התשובה על השאלה הבאה:

2. האם יש לימודים אקדמיים להכנה לשוק הנדל"ן?

לא. אין לימודים אקדמים מונחים לשוק הנדל"ן בכלל וליזמות נדל"ן פרט. באקדמיה מלמדים מגוון רחב של נושאים תיאורטיים שאמנם יעניקו לכם בתומם תעודת תואר שערכו אינו מוטל בספק. אך, לא תצאו עם הכלים וההוראות הברורים לעיסוק מקצועי בשוק החופשי. מסיבה זו, בתארים המלמדים מקצוע כדוגמת עריכת דין ואו רפואה, על הסטודנטים לעבור תקופת סטאז' ארוכה בה הם לומדים את המקצוע בפועל..

3. האם לימודי יזמות נדל"ן אכן יעזרו לנו בשטח?

לימודי נדל"ן בקורסים פרטיים יעניקו לכם את הכלים המדויקים להצלחה בשוק זה. כלומר, ניתן לראות לימודי נדל"ן כהמשך לתואר ראשון במנהל עסקים אך גם בלעדיו תוכלו להצליח ביזמות נדל"ן במידה ויש לכם חוש עסקי ויצירתיות בעבודה.

במידה ואתם רוצים לעסוק ביזמות נדל"ן אך לצאת עם הכלים הנדרשים להצליח, ביכולתכם לבחור מבין 2 קורסים דומים אך מתאימים לקהלים שונים:

  1. קורס השקעות נדל"ן
  2. קורס יזמות נדל"ן

4. איך נראים ומה לומדים בכיתת לימוד על יזמות נדל"ן?

לימודי יזמות נדל"ן אינם ארוכים במיוחד. מדובר בקורס בן 12 מפגשים שבועיים בלבד. בכל מפגש תכירו תחומים חשובים ובלתי נפרדים מהעיסוק היומיומי בשטח. את הקורסים מנחים אנשי מקצוע שיודעים להעביר את הנקודות החשובות ביותר כך שאתם לומדים תוכן רלוונטי ועדכני לשוק אליו אתם צפויים לחבור.

במכללת יזמות נדל"ן מאמינים שקורס יזמות נדל"ן הנו רק תירוץ לשיתוף פעולה פורה בין עשרות יזמי נדל"ן ומשקיעים שפועלים יחדיו בליווי ובהנחיית הנהלת המכללה להישגים גבוהים ככל הניתן.

אז האם צריך קורס כדי להיות יזם נדל"ם?

כן. לימודי יזמות נדל"ן אצלנו או בכל מכללה אחרת תהיה נכונה וחכמה מצדכם. למרות האמור, יש יזמי נדל"ן רבים שמצליחים גם ללא הכשרה מסודרת ורק על בסיס תחושות בטן וניסיון שהלך ונבנה עם השנים. לכן, ניתן לסכם ולומר שלימודי יזמות נדל"ן חשובים בעיקר מאחר והן לא יכולים לפגוע בכם – מקסימום תרוויחו ותחסכו טעויות חמורות בעתיד..


התייעץ עם יועץ לימודים במכללה ותזכה למידע נוסף בחינם!: